Wypożyczalnia przyczepki, platformy rowerowe, nosidła turystyczne

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego - często zadawane pytania

Wypożyczenie przyczepki od 14 zł / dzień.

Przyczepki rowerowe marki Thule.

1 m-c, 2m-ce, a może na dłużej?

Gwarancja satysfakcji!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Odbiór jest możliwy w Warszawie na Białołęce przy Babinicza 26. W przypadku wypożyczenia przyczepki rowerowej lub nosidła turystycznego istnieje możliwość wysyłki kurierem. Jeśli spodobała Ci się oferta NaDoczepke.pl, ale masz do nas za daleko to również zostaniesz miło i sprawnie obsłużony :). Bagażniki rowerowe dostępne są tylko stacjonarnie, ale wypożyczalni tego sprzętu jest wszędzie dość dużo, więc na pewno znajdziesz coś w swojej okolicy.

W przypadku wypożyczenia z wysyłką kurierem rozpoczęcie okresu umowy jest w dniu kiedy sprzęt jest wydany kurierowi, ostatni dzień umowy jest w dniu kiedy kurier dostarczy sprzęt z powrotem do wypożyczalni. W przypadku przyczepek rowerowych koszt wysyłki jest w przedziale 35 - 90 zł w zależności od modelu i wybranego przewoźnika (DPD lub Pocztex). Z racji wyższych kosztów transportu przyczepek preferowany czas wypożyczenia to minimum 30 dni, czyli wersja Standard z opcji długoterminowego wypożyczenia (aktualna cena od 14 zł / dzień). Cena wysyłki nosidełka to 30 zł. Podane koszty dotyczą wysyłki w jedną stronę.

Wypożyczalnia nie ma stałych godzin otwarcia. Jesteśmy elastyczni i postaramy dopasować się do Twoich potrzeb. Przed przyjazdem najlepiej potwierdzić termin telefonicznie pod numerem 697372849.

Preferowana jest płatność przelewem BLIK na telefon, jeśli nie korzystasz z tej opcji to rozliczenie zrobimy gotówką. Jeśli wypożyczenie jest realizowane wysyłkowo za pośrednictwem kuriera, jest opcja płatności przelewem na konto bankowe.
Kaucja (jeśli jest pobierana) najlepiej żeby była opłacona tym samym sposobem co opłata za wynajem.

Sprzęt po każdym wypożyczeniu jest czyszczony i sprawdzany pod względem technicznym. Jeśli coś jest niesprawne zostaje naprawione lub wymienione przed jakimkolwiek kolejnym wypożyczeniem. Zawsze dostaniesz sprzęt czysty, bezpieczny i w bardzo dobrym stanie.

Niezależnie od tego czy usterka pojawiła się 'sama' czy w wyniku Twojego błędu lub niewłaściwego użytkowania nie dokonuj samodzielnie ŻADNYCH napraw. Powinieneś niezwłocznie skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo. 99% spraw niemożliwych załatwione będzie od ręki 💪

  • Mamy najlepszy i pewny sprzęt, który jest utrzymany w świetnym stanie zarówno pod względem technicznym jak i jego czystości.
  • Najlepsze ceny przy dłuższym wypożyczeniu i jedyna na rynku oferta długoterminowego wypożyczenia przyczepkek rowerowych (jest naprawdę bezkonkurencyjna!)
  • Każdy sprzęt z wypożyczalni używamy do naszych rodzinnych wyjazdów z dziećmi, wiemy o nim wszystko i chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem
  • Perfekcyjna obsługa klienta gwarantowana. Ocena wypożyczalni w Mapach Google na podstawie 189 opinii to: 5.0. Jeśli chcesz sprawdzić czym zasłużyliśmy na takie oceny to zapraszamy w nasze skromne progi .
Jeśli chcesz sprawdzić częste pytania dotyczące poszczególbych grup produktów, zajrzyj tutaj:
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Wyślij je do mnie i chętnie Ci odpiszę lub dodam je do listy na stronie jeśli będzie się często powtarzać.
formularz kontaktowy

Polecane produkty

Kontakt

Michał Fornal
ul. Babinicza 26, 03-289 Warszawa
  697 372 849
  kontakt@nadoczepke.pl

Godziny pracy:
Godziny odbioru i zwrotu sprzętu są elastyczne. W celu umówienia wizyty w wypożyczalni proszę o kontakt telefoniczy.

Zadzwoń: 697372849
Zarezerwuj
Dojazd